درباره ما

«فصلنامه تخصصی نظارت مالی» اولین نشریه و محتوای فنی و کاربردی حوزه نظارت مالی و محاسباتی است. نشریه ای غیرانتفاعی که با اعتقادی راسخ پیرامون ضرورت تحقق مفهوم کلان و زیرساختی «شفافیت» در سطوح مختلف نظارت و کنترل، به عنوان «ساده‌ترین، سریع‌ترین، کم‌هزینه‌ترین و کارآمدترین» راه‌کار برای حل مشکلات بنیادین حکمرانی، کار خود را آغاز کرده است.

این نشریه سعی خواهد نمود غنی‌ترین محتوا از نظر دانش نظری و نیز اجرایی در حوزه نظارت مالی در کشور را تولید و عرضه نماید. در این راه همکاری و همراهی شما مخاطبان تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

انتشار “فصلنامه تخصصی نظارت مالی” بصورت الکترونیک بوده و همه شماره های فصلنامه جهت انتشار بر روی سایت و شبکه های اجتماعی قرار خواهد گرفت.

ما چه کسانی هستیم؟

جمعی از دغدغه‌مندان تعالی کشور عزیز اسلامی‌مان ایران، که زیرساخت و راه‌حل اصلی عمده‌ی مشکلات مهم کشور را در تحقق مفهوم کلان «شفافیت» و مفاهیم مرتبط با آن نظیر مشارکت و نظارت همگانی، مسئولیت‌پذیری و پاسخگویی، پیشگیری و مبارزه با فساد یافته‌ایم. افرادی که به صورت مستقیم با این مجموعه همکاری می‌کنند محدودند، هر چند جمع انبوهی از فعالان (در سراسر کشور) در لایه‌های بعدی برای تحقق چشم انداز مجموعه و به صورت غیرانتفاعی ما را همراهی می‌کنند.

مشارکت شما

در زمینه نظارت و کنترل دنیایی از فعالیت‌های متنوع وجود دارد که هر یک از شما مخاطبین گرامی متناسب با علاقه، توانمندی و زمان خود می‌توانید، حوزه ای را انتحاب و در آن مشغول فعالیت شوید. هر چند عموم فعالیت‌ها بصورت داوطلبانه صورت می‌پذیرد، اما بسیاری از کارهای ما نیازمند صرف هزینه است. ترجمه حرفه‌ای اسناد، طراحی و استقرار وب‌سایت و تولید موشن‌گرافیک، اینفوگرافی، پوستر، گزارش‌های مصور و مستندسازی از جمله فعالیت‌هایی هستند که نیازمند صرف هزینه هستند. شما می‌توانید با کمک مالی خود به تسریع فعالیت‌های ما کمک کنید. اگر مایلید در این عرصه فعالیت بیشتر و جدی‌تری داشته باشید؛ این صفحه را ملاحظه فرمائید.

حمایت مالی یا حمایت معنوی؛ هر طور برای شما ممکن است!

سلب مسئولیت

در “فصلنامه تخصصی نظارت مالی” مقالات، اسناد، تجربیات و نیز نوشته های مختلفی معرفی می‌گردد. با این حال این معرفی هرگز به معنای تأیید آن سازمان‌ها، یا تمامی مطالب و محتواهای ارائه شده توسط آنها نمی‌باشد؛ بطور خاص مواردی که در تعارض با اصول مندرج در قانون اساسی و نیز آرمان‌های والای انقلاب اسلامی قرار گرفته باشند، هرگز مورد تأیید «فصلنامه» نیست.

ارتباط با ما

برای ارتباط با شفافیت برای ایران، این صفحه را ملاحظه فرمائید.

عضویت در باشگاه مخاطبان فصلنامه تخصصی نظارت مالی

همه شما مدیران، کارشناسان، متخصصین و سایر علاقمندان جهت عضویت در باشگاه مخاطبان “فصلنامه تخصصی نظارت مالی” می توانید از این صفحه اقدام کنید.