گزیده های مالی و محاسباتی، اموالی و اداری استخدامی قانون بودجه ۹۸

ابلاغ قانون بودجه سال ١٣٩٨ کل کشور در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمھوری اسلامی ایران

محدودیت های مالی و اعتباری و تنگناهای اقتصادی ناشی از شرایط روز کشور، اثرات خود را بودجه سال ۹۸ نشان داده است.

لینک دانلود گزیده های مالی و محاسباتی، اموالی و اداری استخدامی قانون بودجه ۹۸

قانون بودجه ۹۸ کل کشور + دانلود متن کامل بودجه سال ۹۸

به نظر می رسد علاوه بر اولویت ها و برنامه های موضوع بودجه سالهای گذشته که در بودجه سال جاری نیز تکرار شده است، تامین مالی با تکیه بر استفاده از ظرفیتهای اموال و دارائی های دولت مورد توجه ویژه قرار گرفته است. بنابراین مدیریت بهینه و مولد سازی دارائی های دولت از طریق فروش، واگذاری و مشارکت دارائی های دولتی، برنامه جدید و پرحجم دولت در بودجه سال ۹۸ خواهد بود. بر این اساس به نظر می رسد دستگاههای اجرایی، ذیحسابان و مدیران مالی باید آمادگی لازم جهت اجرای تکالیف قانونی فوق را داشته باشند. چرا که بخش قابل توجهی از زمان و تلاش همکاران را به منظور تحقق بند های فوق، به خود اختصاص خواهد داد.

شماره ۱۱۴۵۷۰/۵۲۵

تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۶

حضرت حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی ریاست محترم جمھوری اسلامی ایران

عطف به نامه شماره ١٣٠٣٨٢ مورخ ١٣٩٧/١٠/٣ در اجرای اصل یکصد و بیست وسوم (۱۲۳) قانون اساسی جمھوری اسلامی ایران قانون بودجه سال ١٣٩٨ کل کشور مصوب جلسه علنی روز سه شنبه مورخ ١٣٩٧/١٢/٢١ مجلس که با عنوان لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم و مطابق اصل یکصد و دوازدھم(١١٢ (قانون اساسی جمھوری اسلامی ایران از سوی مجمع محترم تشخیص مصلحت نظام موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شده است، به پیوست ابلاغ می شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ـ علی لاریجانی

شماره ۱۷۷۰۹۰

تاریخ ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

سازمان برنامه و بودجه کشور

در اجرای اصل یکصد و بیست و سوم قانون اساسی جمھوری اسلامی ایران به پیوست «قانون بودجه سال ١٣٩٨ کل کشور» که در جلسه علنی روز سه شنبه مورخ ١٣٩٧/١٢/٢١ مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ١٣٩٧/١٢/٢۵ از سوی مجمع تشخیص مصلحت نظام با اصلاح جزء ۴ بند (ھـ) تبصره ۴ و جزء ۲ بند (الف) تبصره ۱۸ و حذف یک بند از تبصره ۱۶ ،موافق با مصلحت نظام تشخیص داده شد و طی نامه شماره ۵٢۵/١١۴۵٧٠ مورخ ١٣٩٧/١٢/٢۶ مجلس شورای اسلامی واصل گردیده است، جھت اجراء ابلاغ می گردد.

رئیس جمھور ـ حسن روحانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.