شماره ششم فصلنامه تخصصی نظارت مالی : قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین

شماره ششم فصلنامه تخصصی نظارت مالی با عنوان “متن کامل قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین” هم اکنون پیش روی شماست. می توانید نسبت به دانلود فایل پی دی اف آن اقدام و از آن بهره لازم را ببرید. 

  • دو فصلنامه تخصصی نظارت مالی، سال چهارم، شماره ششم
  • متن کامل قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین
  • لینک دانلود نسخه پی دی اف

مشخصات قانون وصول برخی از درآمدهای دولت و مصرف آن در موارد معین

• شماره انتشار در روزنامه رسمی:14597
• تاریخ انتشار در روزنامه رسمی:1374/1/29
• مصوبه‌‌ مجلس شوراي اسلامي در تاریخ 1373/12/28
• مصوبه‌‌ شوراي نگهبان در تاریخ 1374/1/16

👏🏻 حامی باش

💠 “فصلنامه تخصصی نظارت مالی” دغدغه آگاهی بخشی و تولید محتوای دسته اول در حوزه مالی و محاسباتی دارد. “فصلنامه تخصصی نظارت مالی” سعی می کند آنچه به عنوان محتوا تولید و انتشار می یابد، غنی، مختصر و کاربردی باشد. بیش از پنج سال است که فعال بوده ایم و سعی خواهیم نمود در ادامه نیز بهتر و بیشتر ادامه دهیم.

💠 می‌دانیم که شاید برای شما کم اهمیت باشد اما هر حمایتی برای ما از عجیب‌ترین اتفاق‌های این روزهاست. باور کنید. اگرچه هدف ما ارائه ی محتوای رایگان برای دسترسی راحت تر در سطح عموم افراد جامعه است اما حمایت شما باعث تداوم فعالیت و همینطور انگیزه ی بیشتر تیم “نظارت مالی” خواهد بود. ادامه حیات «نظارت مالی» به کمکهای شما وابسته است و به این وابستگی مفتخر است. پس دور از انتظار نیست که «نظارت مالی» نیز همچون دیگر مراکز و نهادهای خصوصی به تنگناهای اقتصادی گرفتار شود. با وجود این بنا داریم با حمایت مالی مخاطبان خود، مردم و نخبگان این مسیر را ادامه دهیم و برای بقای خود دلبسته کسانی هستیم که حیات و استقلال این رسانه را محترم می‌شمارند و برای ادامه راه همراهی و حمایت می‌کنند.

لینک درگاه حمایت شما از ما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.